Alba, fólie

Pokud se stane, že se Vám nepodaří koupit pohlednici nebo jiné naše výrobky na prodejním místě, nebo bude předražená, můžete se obrátit přímo na nás a my Vám ji zašleme. Do roku 2016 jsme poštovné a balné neúčtovali. Bohužel se stále zvyšujícími se cenami poštovného jsme nuceni poštovné k zásilkám připočítat.

V objednávce vždy uvádějte typ, číslo a název pohlednice např. H č.1 Buchlov je to v zájmu urychlení výběru. Všechny objednávky budou e-mailem potvrzeny. Pokud tedy nedostanete odpověď, tak se Vaše zpráva někam zatoulala. Pak nás prosím kontaktujte znovu. Prosíme také o uvedení Vaší adresy, bez ní to bohužel ani v 21. století nejde.

Pro přehledné uschování nabízíme k prodeji fólie, alba a cestovní album.

Cestovní album

cestovní album pro zakládání pohlednic

Je ideální k cestovaní i do náročných podmínek za pohlednicemi a k návratu s nimi, bez rizika jejich poškození.

Jeho velikost A6 lze vložit i do zadní kapsy u kalhot. Cena: 49,– Kč. 

 

Album

Album na zakládání pohlednic a záložek. Cena 149,-Kč.

Jedná se vlastně o kroužkový zásobník velikosti A4. Do alba je nutné vložit plastové listy (fólie) , které nejsou součástí tohoto balení. Tyto listy si můžete k albu objednat v libovolném množství.

 

Fólie na pohlednice

Jedná se o velikost A4 pasující do standartního kroužkového zásobníku. Do jednoho listu můžete dát 4 – 8 ks pohlednic (jednostranně nebo oboustranně).

Fólie je pevná a takřka nezničitelná a pohlednice jsou v ní dostatečně chráněny i proti běžné manipulaci. Necháváme si je vyrábět, takže se nedají koupit v žádném obchodě.

20 kusů - 249,- Kč.

folie-www.

Fólie na pohlednice

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

 1. Jiří Suchomel says

  Dobrý den,
  chtě bych se zeptat kolik pohlednic se vejde do cestovního alba?
  Děkuji
  S pozdravem
  Jiří Suchomel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *